رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

مرکز خرید و ھتل بین المللی

ویژگی ها

مرکز تجاری آیلند، یکی از بزرگترین مراکز تجاری در کشور است که با استانداردهای روز دنیا ساخته خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که این مرکز در کنار پارک آبی، شهربازی و هتل بین‌المللی به یکی از شلوغ ترین مناطق شهر آیلند تبدیل شود. طراحی کل مرکز تجاری، محیط داخلی و تنوع برندها به گونه‌ای است که توجه اقشار مختلف مشتریان را جلب کرده و تجربه جدیدی از خرید، تفریح، استراحت و استفاده از امکانات متنوع را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

امکانات و مزایا، کم نظیر بودن از لحاظ طراحی، وسعت و امکانات

مرکز تجاری آیلند در سه طبقه ساخته خواهد شد که در طبقه سوم آن، مجتمع سینمایی در نظر گرفته شده است. طبقه اول و دوم آن دارای ۳۳۳ واحد تجاری و یک هایپرمارکت ۲۰٫۰۰۰ متر مربعی با ۳۳۴ واحد تجاری با اندازه‌های متفاوت است. رستوران، کافی شاپ، محوطه بازی کودکان، سالن بدن‌سازی و ایستگاه تاکسی و اتوبوس از دیگر امکانات این مرکز است. همچنین این مرکز دارای دو طبقه زیرین به مساحت ۲/۱۲ هکتار برای پارکینگ ۲۴٫۱۸۵ اتومبیل و همچنین خدمات به فروشندگان داخل مرکز تجاری است. این مرکز در نهایت به اشتغال حدود ۴۵۰۰ نفر می انجامد.

مجتمع تجاری آیلند، با توجه به مساحت، تعداد طبقات، حضور برندهای متعدد، امکانات و طراحی، یکی از زیباترین مراکز تجاری کشور خواهد بود. تلفیق خرید و تفریح، فضایی مناسب و لذت بخش را برای حضور طولانی مدت تمامی اعضای خانواده در مجتمع تجاری آیلند فراهم می‌کند.

مجموعه هتل‌های بین‌المللی آیلند با استانداردهای بالای سرویس‌دهی در سه منطقه این شهر پیش‌بینی شده‌اند. اولین هتل در هاب شماره دو در مجاورت مجموعه‌های تفریحی- ورزشی همچون مرکز تجاری، شهربازی، آمفی تیاتر، کارتینگ، پارک آبی و مجموعه سوارکاری است.

دومین هتل آیلند هتل ریزورت است که در مجموعه گردشگری- ساحلی در کنار دهکده‌ ویلایی ساحلی، بلوار تفریحی-خرید، تالار شهر، بازارچه سنتی، زمین و دهکده چوگان جانمایی شده است.

سومین هتل آیلند در مجموعه دهکده گلف در مجاورت زمین ۱۸ حفره‌ای گلف ،کلوپ گلف، ویلایی‌هایی مدرن و مرکز تجاری طراحی شده است.

پیشرفت فیزیکی

سرمایه گذاری

مرکز تجاری آیلند، با توجه به موقعیت جغرافیایی آن در مجموعه آیلند و  قرارگیری در منطقه ویژه اقتصادی و همچنین طراحی فوق‌العاده آن برای پیش‌بینی حضور انواع برندهای بین‌المللی در صنایع مرتبط، امکانی ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری ایجاد نموده است.

مجموعه هتل‌های بین‌المللی آیلند با توجه به پیش‌بینی طراحان در مورد محل قرار گرفتن هتل‌ها، امور مربوط به نوع و سطح سرویس و خدمات و تجهیزات، کمیت و کیفیت خدمات رفاهی موجود در هتل، امور مربوط به مدیریت، نیروی انسانی و آموزش و… همگی حکایت از ایجاد هتل‌هایی پنج ستاره در شهر آیلند برای ارائه خدمات  اقامت موقت به گردشگران دارد.

مشخصات فنی مرکز تجاری:

  • مجموع زمین مرکز تجاری ۲۶۴.۰۰۰ متر مربع
  • زمین تجاری ۱۰۷.۳۵۵ متر مربع
  • زمین تفریحی ۶۶.۹۲۶ متر مربع

 

مشخصات فنی هتل‌های بین‌المللی:

  • هتل واقع در هاب شماره یک: ۲/۶ هکتار
  • هتل ریزورت: ۳/۱۰ هکتار
  • هتل واقع در مجموعه گلف: ۲/۶ هکتار
 
جانمایی مرکز تجاری آیلند
جانمایی هتل‌های بین‌المللی آیلند

مزایای مرکز تجاری و مجموعه هتل‌های بین‌المللی آیلند

الف: ویژگی‌های ممتاز ناشی از موقعیت مکانی پروژه

۱- قرارگرفتن در داخل منطقه ویژه اقتصادی و برخورداری از خدمات، حمایت‌ها، معافیت‌ها و مزایای عمومی آن
۲- مجاورت با چهار استان مهم کشور شامل تهران، مرکزی، قزوین و قم
۳- دسترسی جاده ای: مجاورت با ۵ راه اصلی (جاده قدیم تهران- ساوه، آزادراه تهران- ساوه، آزادراه تهران-قم، آزادراه آزادگان،کمربندی جنوب تهران)
۴- دسترسی هوایی: نزدیکی به ۳ فرودگاه (فرودگاه بین المللی امام خمینی (۷ کیلومتر)، فرودگاه مهرآباد (۳۰ کیلومتر)، فرودگاه پیام (۶۰ کیلومتر))
۵- دسترسی ریلی (راه آهن شمال به جنوب کشور، ایستگاه قطار شهری (مترو پرند))


ب: ویژگی‌های ممتاز  مرکز تجاری آیلند:

۱ – هم افزایی ناشی از قرارگیری در کنار دیگر کاربری‌ها

قرارگیری مرکز تجاری در هاب شماره یک مجموعه آیلند که شامل کاربری‌های پارک آبی، شهربازی، هتل و سالن کنفرانس است. همجواری هاب شماره یک با سایر امکانات مجموعه آیلند، استفاده از خدمات ارائه شده در این کاربری‌ها را برای مشتریان در تمامی اقشار و تمامی سنین فراهم می‌آورد.

وجود مسیرهای ارتباطی سواره و پیاده بین کاربری‌ها کمک می‌کند تا تمامی اعضای خانواده بتوانند به صورت انفرادی یا جمعی از همه کاربری‌ها به صورت دلخواه بهره ببرند و در پایان بازدید در محل‌های تجمعی که بدین منظور ایجاد شده، یکدیگر را ملاقات کنند

۲ – حضور برندهای سطح اول جهان

با توجه به قرارگیری مرکز تجاری آیلند در مجاورت فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و همچنین توسعه منطقه ویژه اقتصادی در این ناحیه، فروشگاه های بین‌المللی و شعب برندهای معتبر جهانی در صنایع مختلف فرصتی طلایی برای حضور در این مرکز در اختیار دارند. بدین ترتیب علاقه‌مندان به استفاده از این نوع محصولات نیز می‌توانند به این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و از کیفیت بالای محصولات لذت ببرند.

۳ – امکانات رفاهی

ترکیب جذاب و خلاقانه کاربری‌های مرتبط  با خرید و تفریح چه در خود مرکز تجاری و چه در خارج از آن، در راستای رفاه و رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است. ۱۵۹۰۰ متر مربع شامل رستوران، کافی شاپ، سالن ورزش، سینما، رستوران، محیط بازی کودکان و سالن پاتیناژ با طراحی زیبا و جذاب به این امر اختصاص داده شده است. پارکینگ طبقاتی نیز که در طبقات مختلف به مرکز تجاری متصل است، یکی دیگر از امکانات مرکز تجاری آیلند است.

۴ – وجود مدیریت متمرکز، یکپارچه و در نتیجه برند مشترک قوی و شناخته شده برای کل مجموعه

وجود مدیریت قوی و یکپارچه در مجموعه آیلند و قرارگیری مرکز تجاری در این مجموعه و ایجاد هم‌افزایی با دیگر کاربری‌ها، فرصت مناسبی را برای معرفی و ایجاد جایگاه مناسب در ذهن مشتریان بوجود می‌آورد.

مشاوران و سرمایه‌گذاران

مشاوران بین‌المللی در طراحی و نظارت بر اجرای مرکز تجاری آیلند عبارتند از:

Malyan Broadway

تخصص: شهرسازی ، معماری و طراحی
کشور: انگلستان
پروژه‌های مهم: Mina Zayed, Forum Coimbra, Portugal; BP Sunbury; New Central Business District, Sowwah Island

Mott MacDonald

تخصص: مهندسی و مشاوره پروژه
حوزه فعالیت: ترابری، انرژی، ساختمان‌ها، آب و محیط، بخش‌های بهداشت و تحصیلات، صنعت و ارتباطات
کشور: انگلستان

WATG

تخصص: مشاور طراح در زمینه هتلداری،‌ سرگرمی و تفریحات
کشور: امریکا
پروژه‌های مهم: یکی از برترین شرکت‌های سازنده و مشاور در زمینه پروژه‌های توریستی اشز جمله مجموعه‌های آتلانتیس دبی و باهاما

بالا