رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

مجموعه پارک آبی

ویژگی ها

پارک آبی آیلند، تحقق رویای حضور در یکی از هیجان‌انگیزترین پارک‌های آبی دنیا در شهر آیلند و در مجاورت تهران است. این پارک به عنوان بزرگترین پارک آبی خاورمیانه طراحی شده است.

پارک آبی در هاب شماره دو شهر آیلند جانمایی شده است. این هاب شامل چهار کاربری اصلی و جذاب همچون مرکز تجاری،  پارک آبی، شهربازی، هتل و سالن کنفرانس است. قرارگیری این کاربری‌ها در کنار هم، باعث تجمع تعداد زیادی بازدیدکننده و ایجاد فضایی چندمنظوره و مفرح برای سرگرمی، خرید و استراحت می‌شود.

مشتریان پارک آبی آیلند امکان انتخاب حضور در فضاهای مختلف را تجربه خواهند کرد:

 • پارک آبی روبسته آقایان
 • پارک آبی روبسته بانوان
 • مجموعه Spa
 • مجموعه روبسته موج سواری
 • مدرسه آموزش موج سواری
 • هتل
 • بخش مجموعه بانگلو
 • مجموعه رستوران‌ها، فست فود و کافی شاپ
 • رستوران و مجموعه همایش کنار استخر

در پارک آبی آیلند، برای اولین بار در کشور استخر موج سواری در قسمت روباز و اتاق موج سواری شامل Flow Rider در قسمت سرپوشیده ارائه می شود. رایدهایی که در این پارک آبی استفاده می‌شوند عبارتند ازLazy River، استخر موج و سایر رایدها و تجهیزات به روز دنیا.

برای قسمتVIP سرویس Spa طراحی شده که شامل اتاق ماساژ، سالن‌های زیبایی و سایر خدمات مرتبط است. همچنین ساختمان اصلی ورودی شامل ۸۰۰ متر مربع فضای تجاری، رستوران و کافی شاپ است.

پیشرفت فیزیکی

سرمایه گذاری

پارک آبی آیلند با ارائه یکی از جذابترین تفریحات آبی با استاندارهای بالا برای همه گروه‌های سنی، یک اتفاق ویژه در حوزه تفریح و گردشگری در مجاورت پایتخت خواهد بود.

مشخصات فنی:

پارک آبی آیلند در زمینی به وسعت ۱۲ هکتار در دو فاز ساخته می‌شود. طبق برآوردهای صورت گرفته ۶۵۰٫۰۰۰ نفر در سال اول بهره‌برداری فاز اول از پارک آبی آیلند استفاده می‌کنند و در پایان فاز دوم این رقم به ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ نفر خواهد رسید.

با راه‌اندازی فاز دوم، مساحت پارک آبیِ روباز و رو بسته به ترتیب حدود ۵۵٫۰۰۰ و ۱۸٫۵۰۰ متر مربع خواهند شد که آن را در دنیا کم نظیر خواهد ساخت.

این پارک در فاز اول ظرفیتی معادل ۱۵۰۰۰ نفر در روز را دارا خواهد بود.

مزایای پارک آبی آیلند

الف: ویژگی‌های ممتاز ناشی از موقعیت مکانی پروژه

۱- قرارگرفتن در داخل منطقه ویژه اقتصادی و برخورداری از خدمات، حمایت‌ها، معافیت‌ها و مزایای عمومی آن
۲- مجاورت با چهار استان مهم کشور شامل تهران، مرکزی، قزوین و قم
۳- دسترسی جاده ای: مجاورت با ۵ راه اصلی (جاده قدیم تهران- ساوه، آزادراه تهران- ساوه، آزادراه تهران-قم، آزادراه آزادگان،کمربندی جنوب تهران)
۴- دسترسی هوایی: نزدیکی به ۳ فرودگاه (فرودگاه بین المللی امام خمینی (۷ کیلومتر)، فرودگاه مهرآباد (۳۰ کیلومتر)، فرودگاه پیام (۶۰ کیلومتر))
۵- دسترسی ریلی (راه آهن شمال به جنوب کشور، ایستگاه قطار شهری (مترو پرند))


ب: ویژگی‌های ممتاز  پارک آبی آیلند:

 • ارائه خدمات در دو مجموعه سرپوشیده و روباز به صورت هم‌زمان برای نخستین بار در ایران

مجموعه پارک آبی آیلند با ایجاد امکان استفاده همزمان برای خانم ها و آقایان، فرصت بسیار خوبی را برای خانواده ها فراهم کرده که در تمامی فصول سال در کنار هم و در یک زمان از امکانات این مجموعه استفاده نمایند. امکانات مجزا برای آقایان، بانوان و کودکان در تمامی بخش های این پارک در نظر گرفته شده است.

 • به کارگیری رایدهایی با تکنولوژی روز دنیا

هدف پارک آبی آیلند جلب رضایت مشتریان در بالاترین سطح است. برای رسیدن به این هدف، پیش‌بینی شده تا از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در آن استفاده شود. رایدهای بسیار جذاب، پرهیجان، ایمن، زیبا و ترکیبی در این پارک وجود خواهند داشت. این رایدها توسط معتبرترین سازندگان بین‌المللی طراحی و ساخته شده اند و به روزترین در نوع خود به شمار می روند.

 • اولین استخر و اتاق موج‌سواری در کشور

موج سواری یکی از فعالیت‌های بسیار مفرح در دنیاست که پارک آبی آیلند برای اولین بار این بازی پرهیجان را چه به صورت تفریحی و چه به صورت آموزشی در استخر موج سواری و اتاق موج سواری مجموعه به مشتریان ارائه می‌نماید. شبیه‌سازی موج سواری در سواحل خروشان (در نزدیکی تهران) می‌تواند به جذابیتی بی‌بدیل برای این پروژه تبدیل شود.

 • هم افزایی ناشی از قرارگیری در هاب شماره یک و کل پروژه

قرارگیری پارک آبی در مجموعه هاب تفریحی آیلند که شامل پارک آبی، شهربازی رو باز و روبسته، مرکز خرید، سینما، هتل و پارکینگ طبقاتی است، امکان استفاده از خدمات به صورت فردی یا جمعی از همه کاربری‌ها را ممکن می‌سازد. بدین ترتیب راه حلی جامع جهت رفع نیازهای تفریحی اعضای خانواده ارائه می‌دهد.

 •  پارکی متمایز از لحاظ ظرفیت، استاندارد و موقعیت

پارک آبی آیلند با ۱۲ هکتار مساحت، بزرگترین پارک آبی کشور خواهد بود. موقعیت و امکانات مجموعه پارک آبی و همچنین آیلند آن را به مکانی منحصر به فرد در کشور تبدیل می‌کند. طراحی زیبا، رعایت استانداردها، رایدهای جذاب و استفاده از مشاوران مجرب از جمله نکات قابل تمایز این پروژه با سایر پارک‌های آبی در کشور است.

 • امکانات رفاهی

ترکیب جذاب و خلاقانه کاربری‌های خرید/ تفریحی/ اقامتی چه در خود پارک آبی و چه در خارج آن در راستای رفاه و رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است. ۸۰۰ متر فضای تجاری شامل فروشگاه های مختلف، رستوران و کافی شاپ با طراحی زیبا و جذاب برای این امر اختصاص داده شده است که یکی دیگر از نقاط متمایز کننده پارک آبی آیلند از سایر پارک‌های آبی موجود داخلی است.

مشاوران و سرمایه‌گذاران

White Water

تخصص: بزرگترین طراح پارک آبی و دارای سی سال تجربه در این صنعت و تولید کننده رایدهای آن، دارای تیمی متشکل از ده طراح حرفه‌ای
کشور: کانادا
پروژه‌های مهم: اجرای بیش از دو هزار طراحی پارک آبی، نصب بیش از چهار هزار راید در نقاط مختلف دنیا

طرح‌های ابتدایی پارک آبی آیلند از طرف چهار شرکت ارائه شد که طرح شرکت White Water پذیرفته و این شرکت قرار است کار طراحی رایدهای این مجموعه را هم انجام دهد.

Proslide

تخصص: سازنده و تأمین کننده تجهیزات، مشارکت در ارائه طرح جامع و انتخاب رایدها
کشور: کانادا

Sim Leisure

تخصص: ارائه طرح جامع برای پارک آبی
کشور: مالزی

Amusement Logic

تخصص: ارائه مطالعات امکان سنجی پروژه و طرح جامع و Theming پارک آبی
کشور: اسپانیا
پروژه‌های مهم:  طراحی و ساخت پارکهای آبی بزرگی همچون Siam Park اسپانیا

Alpamar

تخصص: چهل سال تجربه در بهره‌برداری از پارک‌های آبی در کلاس جهانی، در حوزه امکان سنجی اجرا و بررسی سودآوری پروژه از دیدگاه یک بهره‌بردار
کشور: آلمان

بالا