سایت

گردهمایی خیریه در آیلند

|
اشتراک گذاری:

گردهمایی خیریه در آیلند

شهر آیلند جایی تنها برای تفریح و اوقات فراغت نیست. در پایان هفته گذشته همایش و دورهمی با حضور کمپرها و کاروان سوارهای ایران، بلیزر سوارها، آمریکایی سوارها و موتور سوارها در شهر آیلند برگزار شد که علاوه بر قصد آشنایی این افراد با هم و صحبت و همراهی با یکدیگر، هدف های دیگری هم داشت. این بار قصد مهمانان آیلند، کمک و یاری رساندن به خانواده ای که فرزندی با مشکل معلولیت مغزی دارند بود. خانواده این پسر که متاسفانه شرایط مالی بسیار ضعیفی دارند و در یک خانه اجاره ای زندگی میکنند، باید با مشکلِ تامین هزینه درمان فرزندشان نیز دست و پنجه نرم کنند.

نهم و دهم اسفند ماه و با حضور چندین کافه سیار CarFood که فروش این دو روزشان را به درمان این پسرِ بیمار اختصاص داده بودند، برنامه گرم و پرهیجانی در یک روز سرد زمستانی اجرا شد.

علاوه بر کمپرها، تعدادی موتور سوار که به صورت کمپ سفرهای گوناگونی به نقاط مختلف ایران و خارج از ایران انجام داده اند نیز حضور داشتند. همچنین بلیزر سوارها نیز به این برنامه خیریه پیوستند و در قسمتی از برنامه هم با ماشین هایشان به پیست آفرود شهر آیلند رفتند. تعداد گروه ها و افراد حاضر در برنامه این دو روز به شرح زیر است:

بلیزر سواران: ۷۰ ماشین

کمپرها و کاراوان: ۱۲۰ ماشین

امریکایی سواران: ۱۰ ماشین

کارفود: ۸ دستگاه

خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این برنامه خیریه انجام شد و افراد عادی و شهروندان زیادی در آن شرکت کردند. در پایان نیز کمک های جمع آوری شده توسط مسئول مربوطه به خانواده این کودک منتقل شد.