سایت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان مرکزی: شهر آیلند یکی از معظم‌ترین پروژه‌های گردشگری کشور است

| |
اشتراک گذاری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان مرکزی:
شهر آیلند یکی از معظم‌ترین پروژه‌های گردشگری کشور است

سعید فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان مرکزی در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرستان زرندیه گفت شهر آیلند، یکی از بزرگترین و معظم‌ترین پروژه‌های گردشگری کشور است.

ایشان در افتتاحیه این نمایشگاه که در شهر آیلند درحال برگزاری است، بیان کردند در شهرستان زرندیه به عنوان قطب سرمایه گذاری استان مرکزی، ظرفیت‌های مختلف و متنوعی برای سرمایه گذاری وجود دارد و باید به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده نمود.

وی سپس با اشاره به شهر آیلند(سرزمین ایرانیان) به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های گردشگری در کشور اذعان داشت که باید به نحو شایسته از این شهر، در راستای اهداف منطقه، بهره‌برداری شود.

وی در ادامه با بیان شرایط خاص اقتصادی کشور گفت به ما یک جنگ ناخواسته اقتصادی تحمیل شده است که در این شرایط باید با همدلی، هماهنگی و حرکت به سمت یک هدف متعالی و استفاده از تجربیات جنگ تحمیلی گذشته حرکت کنیم.

فرخی همچنین اذعان داشت گذر از این شرایط خاص اقتصادی مستلزم هماهنگی و همدلی دولت، کلیت نظام و تمام فعالان اقتصادی و بخش خصوصی و غیر دولتی با یکدیگر و استفاده از ظرفیت‌های موجود داخل کشور و ایجاد ظرفیت در خارج از کشور است.

قابل ذکر است نخستین نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرستان زرندیه از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری در شهر آیلند در حال برگزاری است.

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    دو + 8 =