سایت

شروع ساخت مجتمع تفریحی خدماتی بین راهی آیلند

| |
اشتراک گذاری:

شروع ساخت مجتمع تفریحی خدماتی بین راهی آیلند

مراسم کلنگ زنی و شروع ساخت مجتمع تفریحی خدماتی بین راهی آیلند در تاریخ ۱۶ بهمن ماه و همزمان با دهه فجر در منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان (شهر آیلند) برگزار شد. این مراسم با حضور استاندار استان مرکزی جناب آقای مهندس آقازاده، آقای مهندس منصوری نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ، آقای دکتر زندوکیل معاونت هماهنگی امور عمرانی استان مرکزی، آقای مهندس اکرمی معاونت سیاسی و امنیتی استان مرکزی، ، آقای دکتر فدایی فرماندار محترم زرندیه ، آقایان مهندس جعفری و دکتر آهنگران از دبیرخانه مناطق ویژه اقتصادی و آزاد و حاج آقا موسوی سرمایه گذار شهر آیلند برگزار شد.

مجتمع بین راهی آیلند با زیربنای ۴.۶ هکتار انواع خدمات و امکانات تفریحی، گردشگری، اقامتی، غذایی، امدادی، بهداشتی و درمانی، تعمیراتی، کارواش و … را ارائه می دهد.
طرح ساخت این مجتمع پس از اعلام فراخوانی بین المللی بین طراحان داخلی و خارجی و داوری آثار توسط تیمی از شاخص ترین اساتید مجرب معماری کشور و انتخاب اثر برگزیده کلید خورد.

پس از مراسم کلنگ زنی و در جلسه پرسش و پاسخی که با حضور استاندار استان مرکزی و هیات همراه ایشان و سرمایه گذاران شهر آیلند برگزار شد؛ سوالات مختلفی در مورد روند ساخت، میزان ایجاد اشتغال و حجم سرمایه گذاری مجتمع بین راهی پرسیده شد که از طرف مسئولان مربوطه به آنها پاسخ داده شد.

همچنین در این روز مراسم شروع عملیات اجرایی مجموعه سوارکاری شهر آیلند نیز برگزار شد. مجموعه سوارکاری آیلند با مساحت ۲۸ هکتار و داشتن محیط های تخصصی برای کورس اسبدوانی و درساژ ، اصطبل و … یکی از مدرن ترین و بهترین مجموعه های سوارکاری کشور است که فاز اول آن در اردیبهشت ماه سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

همزمان با این برنامه، ۱۱۷پروژه عمرانی و اقتصادی دیگر در شهرستان زرندیه افتتاح و کلنگ زنی شد.

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    دو × 5 =