سایت

شروع راند دوم مسابقات رالی قهرمانی کشور از مجموعه سوپرکارت آیلند

| |
اشتراک گذاری:

شروع راند دوم مسابقات رالی قهرمانی کشور از مجموعه سوپرکارت آیلند

دومین راند مسابقات رالی قهرمانی کشور از سوی فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی ج.ا.ا به میزبانی شهر آیلند و هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی ایرانیان- آیلند در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ بهمن برگزار می‌شود.
دومین راند مسابقات رالی قهرمانی کشور با هدف ترویج ایمنی در رانندگی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در دو بخش رالی حرفه‌ای و رالی آماتوری بانوان، در مسیر ۱۸۰ کیلومتری انجام می‌شود. در این راند، شرکت کنندگان مسیر مسابقه را در دو دور طی خواهند کرد. دور اول صبح روز جمعه ساعت ۸ تا ۱۲ و دور دوم ساعت ۱۳ تا ۱۶. نقطه آغاز هر دو دور مجموعه سوپر کارت آیلند و میانگین سرعت حرکت برای بخش رالی حرفه‌ای ۹۰ تا ۱۰۰ کیلومتر و برای رالی آماتور بانوان ۴۵ کیلومتر است. مسیر اصلی این مسابقه ۱۰۶ کیلومتر خاکی و بقیه مسیر که ارتباط بین مسیرهای اصلی را برقرار می کند، آسفالته است. بازدید از مسیر مسابقه روز پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه برای شرکت کنندگان در بخش رالی حرفه ای انجام و در روز جمعه مسابقه برگزار می‌شود.
قابل ذکر است علاوه بر مسابقه در روز جمعه برنامه‌ افتتاحیه مسابقات رالی، از ساعت ۸ صبح، انجام حرکات نمایشی با موتور و اختتامیه نیز در مجموعه سوپرکارت آیلند برگزار خواهد شد. ورود برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

محل برگزاری: ۳۵ کیلومتری آزادراه تهران- ساوه، ۷ کیلومتر بعد از خروجی فرودگاه امام خمینی، شهر آیلند، پیست سوپر کارت آیلند

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    3 + سه =