سایت

دومین دوره مسابقات موتورکراس بانوان قهرمانی کشور و اولین همایش خودروهای آفرود (دودیفرانسیل) ویژه بانوان

| |
اشتراک گذاری:

دومین دوره مسابقات موتورکراس بانوان قهرمانی کشور و اولین همایش خودروهای آفرود (دودیفرانسیل) ویژه بانوان

با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی ج.ا.ا و به میزبانی هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی آیلند ،دومین دوره مسابقات موتورکراس بانوان قهرمانی کشور جمعه ۱۶ آذرماه در پیست موتورکراس از مجموعه پیست های آفرود آیلند برگزار می شود و بانوان موتورسوار در این مسابقه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

همزمان با برگزاری این مسابقه ، اولین همایش خودروهای آفرود (دو دیفرانسیل) ویژه بانوان با همکاری هیئت تهران و البرز نیز برگزار خواهد شد، و بانوان آفرودسوار توانمندی های خود را در این همایش به چالش می کشند و نیز علاقه مندان آفرودسواری می توانند در مسابقه آفرود آماتور شرکت کرده و با تجربه کردن این مسابقه خود را برای مسابقات حرفه ای آماده کنند. مجموعه پیست های آفرود آیلند، دارای بخش های مختلف مانند پیست آفرود با قابلیت استفاده از ماشین های دو دیفرانسیل، تپه نوردی و موتور چهارچرخ و مجموعه پیست های موتورکراس شامل پیست حرفه ای موتورکراس مخصوص خانم ها و آقایان ،پیست رالی کراس، پیست ویژه خانم ها و پیست کودکان و نوجوانان است.

طراحی و ساخت مجموعه پیست های آفرود آیلند مطابق استانداردهای بین المللی است و قابلیت برگزاری مسابقات در سطح جهانی در این مجموعه وجود دارد. پیست آفرود شامل سه کاربری حرفه ای، آموزشی و تفریحی است و علاقه مندان آماتور نیز می توانند از این پیست بهره ببرند.

حضور در همایش و مسابقات موتورکراس برای بانوان آزاد است.

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    چهار × دو =