سایت

ایستگاه اول پذیرایی از زائران اربعین در شهر آیلند برپا می‌شود

| |
اشتراک گذاری:

ایستگاه اول پذیرایی از زائران اربعین در شهر آیلند برپا می‌شود

موکب آیلند با هدف مشارکت در حرکت عظیم مردمی و مذهبی اربعین در راستای گرامیداشت حماسه حسینی و زنده نگداشتن قیام عاشورا، برای پذیرایی از زائران کربلای معلا در مقابل شهر آیلند مستقر می‌شود.
این موکب که در محور اصلی آزادراه تهران- ساوه در مسیر عبور زائران به سمت استان‌های مرزی، از شهر آیلند، به مدت ۶ روز به صورت شبانه روزی برپا می‌شود از تاریخ ۲۷ مهرماه تا دوم آبان ماه به زائرین اربعین حسینی خدمات ارائه می‌دهد.
با استقرار این موکب موقت، فضای نمازخانه‌ای به مساحت ۳۰۰ متر مربع و تعداد ۴۰ سرویس بهداشتی برای استفاده زائران تامین شده است و روزانه پنج هزار وعده غذایی بین مسافران توزیع می‌شود.
برپایی این موکب با همکاری استانداری استان مرکزی، استانداری تهران، ستاد مرکزی اربعین حسینی، فرمانداری شهرستان زرندیه، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی و شهرستان زرندیه دریافت شده است.
خادمان امام حسین(ع) که نذر خدمت‌رسانی به زائرین کربلای معلا را دارند، می‌توانند در این موکب، به میزبانی آیلند، در خدمت زائران اربعین باشند. بدین منظور از علاقه‌مندان دعوت می‌شود به وبسایت www.ilandcity.com مراجعه و ثبت نام نمایند.

فرم ثبت نام

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    نه − 1 =