سایت

مجموعه بین‌المللی سوپرکارت آیلند میزبان اولین راند مسابقات اسلالوم آیلند کاپ

| |
اشتراک گذاری:

مجموعه بین‌المللی سوپرکارت آیلند میزبان اولین راند مسابقات اسلالوم آیلند کاپ

اولین راند مسابقات اسلالوم آیلند کاپ از سوی هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی منطقه ویژه اقتصادی زرندیه(آیلند) در پیست بین‌المللی سوپرکارت آیلند روز جمعه ۲۰ مهر سال جاری برگزار شد.
این رقابت‌ها در شش کلاس منفی ۱۵۰۰ سی سی بانوان، منفی ۱۵۰۰ سی سی آقایان، مثبت ۱۵۰۰ سی سی آقایان، کلاس کلوپ ITR، کلاس کلوپ تیونینگ شهری و کلاس آزاد برگزار شد.
مقام قهرمانی اول تا سوم کلاس زیر ۱۵۰۰ سی سی بانوان اولین راند مسابقات آیلند کاپ را خانم‌ها سرور دستگاهی، طیبه زجاجی و بهاره اسدی از تهران به دست‌آوردند.
در کلاس منفی ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان این رقابت‌ها محمد رجب لاریجانی، میلاد علیکائی و مهدی فرهام‌مهر از تهران عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان، علی موحدی مقدم، رضا برقیانی و مجتبی جلویز مقام‌های اول تا سوم را کسب نمودند.
در کلاس کلوپ ITR آقایان، علی تاجوک، قاسم آریامنش و نصیر مومن و در کلاس کلوپ تیونینگ شهری مجتبی روزه مریم، حامد حسن پور و محمد مهدی کاووسی روی سکوی اول تا سوم ایستادند.
عناوین اول تا سوم کلاس آزاد اسلالوم آیلند کاپ نیز به شروین یگانه، کامران واقف و حسن منتظر از تهران تعلق گرفت.
گفتنی است پیست سوپرکارت آیلند با استانداردهای بین‌المللی یکی از مجهزترین پیست‌های سوپرکارت‌ ایجاد شده در کشور است که به تایید فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی نیز رسیده است و قابلیت برگزاری مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم و راک در سطوح ملی و بین‌المللی را دارد.

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    سه × سه =