سایت

فراخوان ارزیابی کیفی پیمانکاران واجد شرایط برای اجرای عملیات خاکی (Grading&shaping) بخشی از زمین گلف آیلند

| |
اشتراک گذاری:

فراخوان ارزیابی کیفی پیمانکاران واجد شرایط برای اجرای عملیات خاکی (Grading&shaping) بخشی از زمین گلف آیلند

شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان با هدف اجرای عملیات خاکی (Grading&shaping) بخشی از زمین گلف آیلند، از طریق ارزیابی کیفی اقدام به شناسایی شرکت‌های پیمانکاری واجد شرایط نموده است.
مبلغ اولیه تقریبی پیش بینی شده برای این پروژه ۲۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است و شرکت‌های متقاضی باید امکان اجرای پروژه به صورت “نقدی-تهاتری” یا “نقدی” را داشته باشند.
بدین منظور شرکت‌های متقاضی می‌توانند نسبت به دریافت مدارک ارزیابی کیفی از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۸ اقدام نموده و اسناد تکمیل شده را به انضمام سایر مدارک مورد نیاز تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۰۳ به دفتر کمسیون مناقصات شرکت به آدرس تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان بهارستان، پلاک ۷، طبقه چهارم، واحد امور قراردادها ارسال نمایند. 
مدارک لازم شامل حسن سابقه کاری و کارهای مشابه، کفایت کادر فنی و اجرایی، توان مالی، استانداردهای HSE، توان تجهیزاتی و همچنین گواهینامه صلاحیت پیمانکاری (رشته راه و باند) است.
همچنین متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۴۲۰۹۵ داخلی ۲۰۴ تماس حاصل نمایند.
قابل ذکر است پیمانکاران واجد شرایط پس از انتخاب برای شرکت در مناقصه محدود دعوت خواهند شد. بدیهی است کارفرما در انتخاب پیمانکاران مختار بوده و شرکت کنندگان حق هیچ‌گونه اعتراضی در این مورد نخواهند داشت.

بدون دیدگاه
    ارسال یک دیدگاه

    3 × 1 =